Stáhněte si náš widget

Přidejte si widget na svou domovskou stránku, domovskou stránku Google, webovou stránku nebo blog, abyste měli vy i návštěvníci vašich stránek převod transkripce vždy rychle po ruce. 

Podle toho, co vaše služba umožňuje zkopírujte kód zobrazený níže, nebo klikněte na tlačítko Google, kterým si nástroj přidáte na svou domovskou stránku iGoogle. 

Doufáme, že budete s tímto nástrojem spokojeni. Rádi uvítáme návrhy na vylepšení. Prosím kontaktujte nás e-mailem na info@hua2.cz 

Děkujeme.


<script src="https://www.sinologie.cz/widget/convert.js.php" type="text/javascript"></script>  


Podmínky použití

Html kód zkopírujte celý. Mimo rozměrů není možné vzhled upravovat a vždy je nutné zachovat logo Huá s funkčním odkazem.

Použití služby je kontrolováno. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv zablokovat funkčnost widgetu na vašich stránkách i bez důvodu, zejména v případech, kdy byly porušeny tyto podmínky.

Huá neručí za bezchybnou funkci ani přístupnost na stránkách uživatele nebo ve všech prohlížečích. Uživatel vyjadřuje souhlas s těmito podmínkami umístěním kódu na své stránky. 


Čínsko-česká transkripce

Zjistěte správný český přepis čínských jmen. Do horního políčka zadejte text v pinyinu (slabiky oddělte mezerou). Stiskněte tlačítko a výsledek se zobrazí ve spodním poli, odkud jej můžete snadno kopírovat. Jestliže se vám zobrazí místo slabiky otazníky, pak tato slabika v čínštině neexistuje. 

Add to Google


Čína dnes:

 

 


Čínská        literatura

Novinky ze světa současné   čínské literatury z portálu:

   www.cinskaliteratura.cz

 

 https://www.hua2.cz/https://www.hua2.cz/No


Čínsko ↔ anglický slovník

Chinese dictionary
 

Dotazy zadávejte v angličtině, v čínských znacích pinyinu. (?)


Proč Huá a hua2.cz? 

Více o tom kdo jsme a proč se náš server jmenuje zrovna Huá najdete zde.


 

Follow hua2cz on Twitter